Výrobky
Luxusní kočárek Inglesina Magnum na chromovaném podvozku.
Úterý, 23. říjen 2012

Ačkoliv bývá kočárek Inglesina Magnum často vnímán jako držák do terénu, který projede vždy a všude, bez ohledu na déšť, terén a nebo sníh, v kombinaci s chromovaným podvozkem a velkými nafukovacími koly dostává nový rozměr. Snad je to ten lesk chromu podtrhující nadčasovou eleganci a rozjasňující jeho ladné tvary, snad je to ta rukojet v kůži, tak příjemná na dotek. Ale na výstavě For Babies kolem něho bylo stále plno. Někteří tatinci jen hlesli, volant v kůži. Jen škoda, že jsme jej tam měli jen v elegantní modré.

 

 
Mother and Baby doporučuje autosedačky Kiddy
Pondělí, 15. říjen 2012

Proslulý britský baby magazín doporučuje svým čtenářkám autosedačku Kiddy. Na dotaz jedné čtenářky:" Potřebuji nahradit přenašečku svého syna. Je nějaká sedačka, kterou byste mi mohli doporučit?

Odpovídá Mother and Baby: Nový Phoenixfix Pro je skvělá koupě. Je vhodná od jednoho do čtyř roků,

 
Jaká je nová kolekce Inglesina 2013?
Úterý, 9. říjen 2012

Jednim slovem: fantastická, dvěma slovy: moderní i tradiční.

Jistě ode mne, dlouhodobého dovozce Inglesiny, se takové hodnocení předpokládá.  Ale je tady to ale. Tato kolekce je jiná. Tato kolekce je moderní i tradiční současně. Ukazuje, že moderní vzhled může být také elegantní. Ale dost řečí, pojďme se společně podívat, co Inglesina pro nás na příští rok připravila.

 
Co v D-testu nebylo
Středa, 6. červen 2012

Výsledky aktuálního eurotestu dětských autosedaček publikované v časopise pro spotřebitele D-test 6/2012 vyvolaly na internetu bouřlivou diskuzi týkající se výsledku Kiddy Guardianfix pro. Mnozí diskutující obtížně mohou pochopit, že značka vyhrávající tyto a mnohé další testy by mohla při jejich správném provedení tak špatně dopadnout. Mnozí majitelé jiných typů autosedaček Kiddy znejistěli, zda jsou jejich děti v těchto autosedačkách v bezpečí. Z celkem pochopitelných důvodů se článek v časopise D-test věnoval více nevyhovující autosedačce exotické konstrukce avšak domácí provedience a na vysvětlení testu Kiddy nezbylo místo.

 
Bambino Mio na obálce Prima Baby & Pregnancy
Pondělí, 26. březen 2012

Na obálce nejprodávanějšího britského časopisu pro maminky se objevily nové moderní bavlněné plenky anglické firmy Bambino Mio. Více informací o plenkách naleznete na českých webových stránkách zde.

 
Inglesina Fendi
Sobota, 11. únor 2012

Fendi a Inglesina se rozhodli spojit pro návrh a výrobu luxusní řady výrobků pro děti. Ta bude ovocem společného úsilí, kde nejslavnější římský módní dům vytvoří design a proslula vedoucí značka výrobků pro děti nabídne své již téměř padesátileté zkušenosti a nejmodernější technologie. Ačkoliv každá ze jmenovaných značek pracuje v jiné oblasti, spojuje je dohromady silná podnikatelská tradice a hluboké sdílení hodnot, jako je elegance, vysoká kvalita a inovace.

 
Nový moderní web Inglesiny
Neděle, 5. únor 2012

S radostní Vám představujeme nové oficiální webové stránky pro Českou (http://www.inglesina.cz) a Slovenskou republiku (http://www.kociky-inglesina.sk) a Maďarsko (http://www.inglesina-babakocsi.hu). Pracovali jsme na tom, abyste na nich vždy nalezli ty nejdůležitější informace přehledně a srozumitelně. Pokud si chcete prohlédnout nejnovější kolekce Inglesiny (kolekce 2012), není nic jednoduššího než právě na našem webu (starší kolekce jsme pro zajímavost zachovali a můžete si je prohlédnout také). Kromě toho na Vás čeká spousta pozoruhodných informací z historie značky a další zajímavosti.

Uvítáme všechny Vaše připomínky a nápady. Pište je na facebook nebo zde do komentářů. Děkujeme!

Vždy Vaše INGLESINA

 
Eva Herzigová a Inglesina Vittoria
Pátek, 30. září 2011

I pro své druhé dítě si česká supermodelka Eva Herzigová vybrala kočárek Inglesina (o jejím předchozím výběru jsme psali dříve).

 
For Babies 2011
Čtvrtek, 29. září 2011

storiagSrdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na výstavě For Babies konané od 29.9. do 2.10.2011 v Praze Letňanech ve výstavním areálu PVA. Naleznete nás v hale 3 stánek B7. Představíme Vám kompletní kolekci kočárků a autosedaček Inglesina pro rok 2012 a populární designový nábytek Inglesina M-Home. Celá řada výrobků prošla inovacemi, které zvyšují jejich atraktivitu. Neváhejte a přijďte si vše osobně vyzkoušet a prohlédnout. A v případě zájmu za výhodnou cenu zakoupit. Těšíme se na Vaši návštěvu. Klikněte pro více informací o For Babies.

 
Nový test autosedaček 2011
Středa, 25. květen 2011

Kiddy vytváří nové měřítko v oblasti bezpečnosti děti při provozu ve vozidlech. Renomovaná nadace Stiftung Warentest, zabývající se testováním výrobků, doporučuje přizpůsobivou autosedačku Guardian Pro 2 (skupiny I, II, III)  pro děti do 9 do 36 kg. Tato sedačka zvítězila hodnocením 1,8 v nejdůležitější kategorii navazující na vajíčka prodávaná s kočárky. Skvělého výsledku 1,7 v tomto nejnovějším testu dosáhla také zcela nová autosedačka Cruiserfix Pro ( skupiny II, III ) určená pro děto od 15 ti do 36 kg a obsadila tak společně s Römer Kidfix Sict a Cybex Solution X2 první místo.

 
Kind & Jungend 2010 - malá zpráva z velkého veletrhu
Středa, 22. září 2010


Veletrh Kind & Jungend již pravidelně každý podzim zahajuje představování a následnou výměnu kolekcí u všech významějších výrobců výrobků pro děti a jejich rodiče. A ani letos jsme při tom nemohli chybět a připravili jsme pro vás pár postřehů týkajících se trendů v této oblasti.

 
Test kočárku Inglesina Avio
Čtvrtek, 12. srpen 2010

Před několika dny jsme obdrželi od Inglesiny první dva kusy absolutní novinky Inglesina Avio k testování v podmínkách České republiky. Test bude zahájen příští týden a o jeho výsledku vás budeme informovat. Ale již dnes přinášíme jeho první popis.

 
Kojící trička a šaty pro maminky
Neděle, 6. červen 2010

Rialto vytvořilo pro tuto sezónu speciální modely kojících triček a šatů pro snadnější přístup miminek k mlíčku :) Inzerát s kojícími šaty a odkaz v článku s příznačným názvem "Nemám co na sebe" najdete v červnovém čísle časopisu Maminka (6/2010) se Zuzanou Belohorcovou na titulní straně. Modely pro kojící maminky objednávejte na Rialto Store zde.

 

 
«ZačátekPředchozí123DalšíKonec»

Strana 1 z 3

Portál

Inzerce
Magazín
FAQ
Dotaz

Čerstvé inzeráty

Statistika

TOPlist

Uživatelé

Právě připojeni - hostů: 4