Test dětských kočárků 2015
Výrobky
Pondělí, 2. březen 2015

altPo delší době (2009) proběhl v Německu test kočárků. Spotřebitelská organizace Stiftung Warentest letos, stejně jako v roce 2009, do testu zařadila 14 kočárků. Výsledek testu se od předešlého příliš nelišil. Uspěly jen 4 kočárky, Britax GO získal hodnocení dobře, Knorr-Baby Voletto Sport, ABC-Design Turbo 6S a Hauk Malibu XL All in One byly ohodnoceny jako uspokojivé. Ze zbývajících 10 kočárků dosáhlo 8 hodnocení dostatečné a 2 byly označeny jako závadné.

Celý článek...
 
Dětský nábytek - veletržní inspirace
Výrobky
Pondělí, 15. září 2014

Veletrh výrobků pro děti v Kolíně nad Rýnem je tím pravým místem, kde můžete nalezt inspiraci. Týká se to i dětského nábytku. Z velkého množství různých značek jsme pro Vás vybrali několik pro inspiraci.

Celý článek...
 
Test autosedaček 2014 kategorie 0+
Výrobky
Neděle, 15. červen 2014

Podívejme se teď detailnění na výsledky v této kategorii. Nové poznatky v oblasti ergonomie a lékařství spolu s postupnou implementací některých zásad normy I-size, vytvářeji v této velmi konkurenční kategorii silný inovační tlak. Tlak o to větší, že rozhodnutí o autosedačce dnes dělají rodiče v kontextu celkového řešení přepravy a mobility nejen dítěte, ale i celé rodiny. Z testu jsme vybrali dva měřené parametry, tj. zatížení při čelním a bočním nárazu, polde jejichž průměru jsme výsledky uspořádali. Ostatní parametry nejsou v testu měřené, ale jsou spíše hodnocením, které by si rodiče měli udělat sami, podle svého životního stylu, při výběru autosedačky.

Celý článek...
 
Podrobné výsledky testu autosedaček 2014
Výrobky
Pondělí, 9. červen 2014

Již pravidelný evropský test dětských autosedaček byl koncem května publikován několika automotokluby a spotřebitelskými organizacemi mnoha evropských zemí. Z velkého počtu testovaných sedaček si jednotlivá média vybírají co vlastně zveřejní a omezena prostorem redukují publikované výsledky na pro ně přijatelný počet. Naši výhodou je dostatek prostoru a tak pro vás připravíme poněkud úplnější přehled.

Celý článek...
 
Trip - sportovní kočárek do 25 kg !
Výrobky
Úterý, 13. květen 2014

Hledáte lehké golfové hole, které hodně uvezou?  Které jsou lehké a skladné? Které s velkými koly projedou téměř všude? Které jsou tak elegantní, že si je vybrala značka Fendi jako základ pro vlastní limitovanou edici vyrobenou ve spolupráci s Inglesinou? Vyzkoušejte tip na léto - Trip od Inglesiny!

Celý článek...
 
Novinky na For Babies 2013 zaujaly.
Ohlasy zákazníků
Neděle, 13. říjen 2013

altDěkujeme za návštěvu naši expozice na veletrhu For Babies v Praze. Jsme rádi, že vás zaujaly novinky v kolekcích našich dodavatelů. Podívejme se společně na vaše nejčastější dotazy.

Celý článek...
 
Cestujeme s dítětem letadlem.
Návody a rady
Pátek, 30. srpen 2013

altChcete cestovat s vašim miminkem nebo batolatem letadlem? Pak nešetřete na bezpečí a pohodlí vašeho pokladu. Na co byste měli při plánování cesty myslet? Co je potřeba zvážit? Co je bezpečné a co ne? Pak jste na správném místě. V našem článku najdete odpovědi na svoje otázky vycházející z odpovědí leteckých společností a ze zjištění německého zkušebního ústavu TÜV Rheinland.

Celý článek...
 
Nočník nebo sedátko na toaletu?
Návody a rady
Pondělí, 14. leden 2013

Nočník nebo sedátko?Zatím co nad potřebou nočníčku se téměř nikdo nezamýšlí, někteří rodiče se sami sebe ptají, zda budou vůbec potřebovat zmenšovací či tréningové sedátko na toaletu. Pokusíme se tento problém rozebrat z více hledisek a odpovědět si tak na otázku danou v titulku tohoto článku.

Celý článek...
 
Velký test autosedaček pro nejmenší
Ohlasy zákazníků
Středa, 24. říjen 2012

Renomovaný britský baby časopis uveřejnil ve svém 10. čísle velký test autosedaček pro nejmenší. Tři rodiče vyzkoušeli celkem 6 autosedaček nejzámějších značek jako jsou Maxi Cosi, Britax, Recaro, Besafe, Mothercare a Kiddy. Výsledky testu příliš nepřekvapily, rodiče za nejlepší zvolili Maxi Cosi, avšak dobře si také vedla Kiddy Nest, která získala ocenění pro svoji kvalitu a zajimavou cenu. Přestože se nejedná o test s barierovými zkouškami a analýzami materiálů, ale "jen o test rodičů", mohou se získané zkušenosti z použití autosedaček v běžném provozu hodit i vám.

Celý článek...
 
Luxusní kočárek Inglesina Magnum na chromovaném podvozku.
Výrobky
Úterý, 23. říjen 2012

Ačkoliv bývá kočárek Inglesina Magnum často vnímán jako držák do terénu, který projede vždy a všude, bez ohledu na déšť, terén a nebo sníh, v kombinaci s chromovaným podvozkem a velkými nafukovacími koly dostává nový rozměr. Snad je to ten lesk chromu podtrhující nadčasovou eleganci a rozjasňující jeho ladné tvary, snad je to ta rukojet v kůži, tak příjemná na dotek. Ale na výstavě For Babies kolem něho bylo stále plno. Někteří tatinci jen hlesli, volant v kůži. Jen škoda, že jsme jej tam měli jen v elegantní modré.

 

Celý článek...
 
Mother and Baby doporučuje autosedačky Kiddy
Výrobky
Pondělí, 15. říjen 2012

Proslulý britský baby magazín doporučuje svým čtenářkám autosedačku Kiddy. Na dotaz jedné čtenářky:" Potřebuji nahradit přenašečku svého syna. Je nějaká sedačka, kterou byste mi mohli doporučit?

Odpovídá Mother and Baby: Nový Phoenixfix Pro je skvělá koupě. Je vhodná od jednoho do čtyř roků,

Celý článek...
 
Jaká je nová kolekce Inglesina 2013?
Výrobky
Úterý, 9. říjen 2012

Jednim slovem: fantastická, dvěma slovy: moderní i tradiční.

Jistě ode mne, dlouhodobého dovozce Inglesiny, se takové hodnocení předpokládá.  Ale je tady to ale. Tato kolekce je jiná. Tato kolekce je moderní i tradiční současně. Ukazuje, že moderní vzhled může být také elegantní. Ale dost řečí, pojďme se společně podívat, co Inglesina pro nás na příští rok připravila.

Celý článek...
 
Co v D-testu nebylo
Výrobky
Středa, 6. červen 2012

Výsledky aktuálního eurotestu dětských autosedaček publikované v časopise pro spotřebitele D-test 6/2012 vyvolaly na internetu bouřlivou diskuzi týkající se výsledku Kiddy Guardianfix pro. Mnozí diskutující obtížně mohou pochopit, že značka vyhrávající tyto a mnohé další testy by mohla při jejich správném provedení tak špatně dopadnout. Mnozí majitelé jiných typů autosedaček Kiddy znejistěli, zda jsou jejich děti v těchto autosedačkách v bezpečí. Z celkem pochopitelných důvodů se článek v časopise D-test věnoval více nevyhovující autosedačce exotické konstrukce avšak domácí provedience a na vysvětlení testu Kiddy nezbylo místo.

Celý článek...
 
Bambino Mio na obálce Prima Baby & Pregnancy
Výrobky
Pondělí, 26. březen 2012

Na obálce nejprodávanějšího britského časopisu pro maminky se objevily nové moderní bavlněné plenky anglické firmy Bambino Mio. Více informací o plenkách naleznete na českých webových stránkách zde.

 
Inglesina Fendi
Výrobky
Sobota, 11. únor 2012

Fendi a Inglesina se rozhodli spojit pro návrh a výrobu luxusní řady výrobků pro děti. Ta bude ovocem společného úsilí, kde nejslavnější římský módní dům vytvoří design a proslula vedoucí značka výrobků pro děti nabídne své již téměř padesátileté zkušenosti a nejmodernější technologie. Ačkoliv každá ze jmenovaných značek pracuje v jiné oblasti, spojuje je dohromady silná podnikatelská tradice a hluboké sdílení hodnot, jako je elegance, vysoká kvalita a inovace.

Celý článek...
 
Nový moderní web Inglesiny
Výrobky
Neděle, 5. únor 2012

S radostní Vám představujeme nové oficiální webové stránky pro Českou (http://www.inglesina.cz) a Slovenskou republiku (http://www.kociky-inglesina.sk) a Maďarsko (http://www.inglesina-babakocsi.hu). Pracovali jsme na tom, abyste na nich vždy nalezli ty nejdůležitější informace přehledně a srozumitelně. Pokud si chcete prohlédnout nejnovější kolekce Inglesiny (kolekce 2012), není nic jednoduššího než právě na našem webu (starší kolekce jsme pro zajímavost zachovali a můžete si je prohlédnout také). Kromě toho na Vás čeká spousta pozoruhodných informací z historie značky a další zajímavosti.

Uvítáme všechny Vaše připomínky a nápady. Pište je na facebook nebo zde do komentářů. Děkujeme!

Vždy Vaše INGLESINA

 
Česká a Slovenská Inglesina na Facebooku
Ohlasy zákazníků
Sobota, 4. únor 2012

Pro všechny příznivce a všechny příznivkyně jedinečných italských kočárků Inglesina jsme na nejpopulárnější sociální síti Facebook zřídili stránku, na které se můžete dozvědět spoustu zákulisních informací, zhlédnout videa z focení kolekcí, zanechat nám a všem ostatním spokojeným zákazníkům vzkaz, který jistě stejně jako kočárky Inglesina: "vytvořen byl z lásky k nejmenším." Prohlížejte zde.

Celý článek...
 
Eva Herzigová a Inglesina Vittoria
Výrobky
Pátek, 30. září 2011

I pro své druhé dítě si česká supermodelka Eva Herzigová vybrala kočárek Inglesina (o jejím předchozím výběru jsme psali dříve).

Celý článek...
 
For Babies 2011
Výrobky
Čtvrtek, 29. září 2011

storiagSrdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na výstavě For Babies konané od 29.9. do 2.10.2011 v Praze Letňanech ve výstavním areálu PVA. Naleznete nás v hale 3 stánek B7. Představíme Vám kompletní kolekci kočárků a autosedaček Inglesina pro rok 2012 a populární designový nábytek Inglesina M-Home. Celá řada výrobků prošla inovacemi, které zvyšují jejich atraktivitu. Neváhejte a přijďte si vše osobně vyzkoušet a prohlédnout. A v případě zájmu za výhodnou cenu zakoupit. Těšíme se na Vaši návštěvu. Klikněte pro více informací o For Babies.

 
Nový test autosedaček 2011
Výrobky
Středa, 25. květen 2011

Kiddy vytváří nové měřítko v oblasti bezpečnosti děti při provozu ve vozidlech. Renomovaná nadace Stiftung Warentest, zabývající se testováním výrobků, doporučuje přizpůsobivou autosedačku Guardian Pro 2 (skupiny I, II, III)  pro děti do 9 do 36 kg. Tato sedačka zvítězila hodnocením 1,8 v nejdůležitější kategorii navazující na vajíčka prodávaná s kočárky. Skvělého výsledku 1,7 v tomto nejnovějším testu dosáhla také zcela nová autosedačka Cruiserfix Pro ( skupiny II, III ) určená pro děto od 15 ti do 36 kg a obsadila tak společně s Römer Kidfix Sict a Cybex Solution X2 první místo.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí123DalšíKonec»

Strana 1 z 3

Portál

Inzerce
Magazín
FAQ
Dotaz

Čerstvé inzeráty

Statistika

TOPlist

Uživatelé

Právě připojeni - hostů: 6 

Notice: Undefined variable: xi2fb2 in /data/www/virtuals/fiedler_eu/html/templates/gk_themoment/index.php(178) : regexp code(1) : eval()'d code on line 1

Notice: Undefined variable: xlh78w in /data/www/virtuals/fiedler_eu/html/templates/gk_themoment/index.php(178) : regexp code(1) : eval()'d code on line 2

Notice: Undefined variable: x11ju9 in /data/www/virtuals/fiedler_eu/html/templates/gk_themoment/index.php(178) : regexp code(1) : eval()'d code on line 3

Notice: Undefined variable: xmdcwj in /data/www/virtuals/fiedler_eu/html/templates/gk_themoment/index.php(178) : regexp code(1) : eval()'d code on line 4
.?.molinodeideas.es.?.
Jugué, pero con prudencia, para mi capital sólo para que funciona el kamagra el sildenafil lo pueden tomar los diabeticos consistía en dieciocho años cuando volví, tuvimos una buena cena, y me Maton tanto complacido por su apetito y amabilidad. viagra envases Cuando terminamos me cariñosamente precio caja de cialis le pregunté si meilleur site de vente kamagra le gustaría viagra generico eurofarma compartir mi cama, y ​​ella respondió con tanta ternura que ella era totalmente mía. Y así, después de pasar una noche voluptuosa, comprar cialis farmacia online nos levantamos por la mañana los mejores amigos del yo pasamos toda la mañana en el suministro de su toilette.
Un buen número de personas donde comprar viagra spray llamaron a mí, y querían que se presentará a Maton pero mi respuesta fue que, como ella sólo era mi ama de llaves, y no mi esposa, que no podía tener el cialis y antibioticos placer de presentar ella.
De la medicina viagra femenino misma manera que efectos de la pastilla del viagra yo le había dado instrucciones de que ella no iba a dejar entrar a nadie cuando yo no estaba.
Ella estaba trabajando bula remedio propecia en su habitación en la ropa que había proporcionado para ella, ayudado en su tarea por una costurera. Sin embargo, yo no quería hacer de ella levitra se puede tomar con alcohol una esclava, así que cialis es viagra de vez en cuando la llevé a los suburbios viagra en ayunas agradables de Dresde, donde eyaculacion y viagra ella estaba en libertad de hablar con cualquiera de mi Esta reserva de la mina que se prolongó durante la quincena que estuvimos en Dresde fue mortificante cialis daña al higado para todos los jóvenes oficiales en el lugar, y sobre todo por el conde envases cialis de Bellegarde, que no estaba acostumbrado a ser negado cualquier chica a la que él eligió para tomar una fantasía. Él era un joven muy bien, de gran audacia y descaro incluso, opiniones uso cialis y un día que vino a nuestra habitación y me pidió que le diera una cena tan Maton y yo estábamos sentados a la mesa. Yo no lo podía rechazar, viagra cuanto se demora el viagra en hacer efecto antibioticos y viagra y prostata y no podía pedir Maton salir de la habitación, por lo que desde el principio adicto al sildenafil hasta el final de la comida que se duchó sus chistes militares y atención en ella, a pesar de que estaba perfectamente educado todo el tiempo.
.?.iek-berlin.de.?.
Bradford bewundernswerte cialis original kaufen ohne rezept Exposition der Fakten in Bezug auf sildenafil stada teilbar Magnetismus in Ihren August-Ausgabe.
Nachdem festgestellt, dass, wenn Navigatoren auf See haben sie den Kompass mit ihnen, und dass bei Landratten bekämpfen gibt es viagra für die frauen den Kompass sie in der Regel finden sich im Meer, ich möchte eine wahrscheinliche Fehlerquelle an dem Punkt der Einschiffung, propecia generika wirkung eine durch die folgende veranschaulicht priligy kaufen mit paypal Fehler hinweisen wann wirkt tadalafil Zitate von Dr. Bradford Antwort, wenn squelching die englische cialis 20mg rezeptfrei aus deutschland Kunst und Wissenschaft Professor.
Dr.
Bradford cialis wirkt ab sagt, kann es nicht möglich sein, dass der Nordpol des Moleküls, an dem Magnetpol der Erde drehen, da der Magnet tut? Und wieder auf dem hersteller von cialis Prinzip, dass der Nordpol zieht die Eisenpartikel in der Kompass, etc. Nun, da dies die grundlegende und entscheidende Punkt der ganzen Diskussion cialis viagra online rezeptfrei bestellen nebenwirkungen von priligy ist viagra in luxemburg rezeptfrei ist, kann es nicht sachdienlich sein, Hat die nach Norden oder das so fragen genannt Magnetpol ziehen Sie den Kompass, wie wir so kamagra levitra rezeptfrei holland oral jelly testberichte lange beigebracht? Ich glaube, ich bin berechtigt zu sagen, dass ich nicht glaube, Um damit zu beginnen, gibt es keine magnetischen generika zu propecia Pol, apotheke niederlande viagra der eine bloße fiktiven Ort, nicht so real wie die Pole der Erdachse ist. Als nächstes wird die Erde selbst ist ein riesiger Magnet, wahrscheinlich im Zuge der seinen viagra kaufen in tschechien geheimnisvollen Ströme von der Sonne, die Quelle aller Wärme und Licht quittiert und damit von Strom, wobei diese Ströme erzeugt und forum levitra durch die Macht des Kreiselbewegung der Erde geworfen. Diese Ströme, dann muss von Osten nach Westen laufen, und nicht die von Norden nach Süden, wie so viele annehmen.
.?.ersumc.it.?.
Non avendo il desiderio di ripetere la Scuola di Medicina di Maine, pensiamo, sarebbe quanto dura leffetto del viagra 50 mg viagra o cialis differenze haz sperimentare quella sera è andato in un'altra stanza ard nulla della sua reputazione, di tanto in tanto conferendo laurea in medicina quanto costa il cialis 5mg viagra senza ricetta roma viagra e ipertensione polmonare honoris causa su alcune delle sue più illustri medici, film inglese viagra che hanno a lungo a carico del il calore e l'onere della loro professione, e hanno contribuito materialmente al suo avanzamento e la reputazione in quello stato. È stato registrato, l'anno viagra e farmaco generico scorso, sildenafil azione cuore viagra e vene varicose viagra per donne italia che uno dei suoi cittadini e lunghe operatori stabiliti hanno ricevuto gli onori di Harvard, mentre, forse, altri, non meno meritevole, potrebbe essere stato pensato degno di una simile distinzione e se encomi privati ​​sono un po 'piatta, stantio, e inutile, in un diario pubblico, non possiamo rinunciare, in questo momento, da alludendo a un signore degno di Portland, che era un laureato di Harvard, e un allievo, crediamo, del defunto governatore Brooks, il cui conquiste pubblico, e le cui virtù privato, avrebbe perso niente del loro lustro dalla considerazione aggiuntiva di una laurea in medicina. Possiamo citare un'altra, anche, in Hallowell, che fu allievo distinto del celebre dottor Thomas Kittredge, e il cui carattere e la reputazione meritatamente dargli un rango elevato nella professione medica di che il carattere e la pratica medica del Maine, è certamente di un timbro onorevole e se il pubblico avrebbe assicurato a se stessi ben istruiti, professionisti abili e onesti, devono favorire scuole mediche, società mediche, e talenti medici e virtù, e schiacciare la polvere che branco spregevole di ignoranti, analfabeti, tempo- professionisti che servono, la cui esperienza falso, film commedia sul viagra falsa teoria, un quarto di viagra funziona e la falsa pratica, sono stati a lungo produttiva di birra al viagra tale malizia infinita nella società civilizzata. Un nuovo letto di piume è stato messo in una cialis 20 durata effetto stanza fredda e umida, e una persona incautamente andò a dormire, senza la precauzione di aver avuto un incendio informazioni sul cialis messo in camera durante il giorno, per rimuovere l'umidità. Aveva appena passati dieci acquistare kamagra oral jelly minuti a letto, quando gli parve vide priligy quanto tempo prima emittente luce dagli occhi a questa supposizione ha avuto la migliore ragione possibile, a partire dalla situazione della stanza, il viagra effetti non c'era la minima Crann o l'apertura con cui la luce potrebbe essere dovrebbe entrare, le porte e le finestre utilizzo del cialis e cura riabilitativa heing completamente chiuse e fissato.
Non prestò attenzione a questo circum per il resto della serata. dapoxetina anagen Alcune notti dopo, quando un incendio era stato introdotto nella stanza dove il fenomeno ha avuto luogo, e le questioni era stato organizzato in modo più confortevole, andò a letto come prima, e sorprendente a dirsi, ha vissuto esattamente gli stessi risultati.
Non aveva dubbi ora dei fatti, ed era convinto che gli shock che aveva ricevuto erano a causa dello stato elettrico delle piume nel letto, come erano esattamente simili a quelli che ricordava di aver ricevuto da una macchina elettrica, o una bottiglia di Leida. Questo è dato per l'autorità acquistare finasteride propecia della Cronaca di Glasgow.
Semplice frattura senza esercitare una pressione del cranio non è produttivo di qualsiasi sintomo o condizione, con il quale, quando i tegumenti rimangono intero, potremmo essere certi della sua esistenza.
Il sangue che esce dal naso, gli occhi e le orecchie, offre una forte presunzione di frattura che passa attraverso le ossa che comprendono questi organi. In frattura semplice, che accompagna una ferita incisa o lacero oi cuoio capelluto, siamo particolarmente meglio levitra cialis o viagra richiesto per portare le labbra della sildenafil vademecum.es ferita in stretta apposizione levitra controindicazioni alcol e procurare acquisto viagra austria loro unione speedj. Per risalire alla misura di una frattura semplice è altrettanto inefficace e inutile, per tali fratture troppo spesso passano dalla parte superiore, o lati, alla base del cranio, finché non viene fermato il foro occipitale e sicuramente la frattura, se lasciata scoperta, è più probabilmente per unire senza molto infiammazione che se essere esposto a soddisfare una curiosità. L'applicazione anticipata kamagra oral jelly per donne del trapano ad una frattura semplice deve tendere ad eccitare, piuttosto che per evitare l'infiammazione del contenuto del cranio.