Test dětských kočárků 2015
Výrobky
Pondělí, 2. březen 2015

altPo delší době (2009) proběhl v Německu test kočárků. Spotřebitelská organizace Stiftung Warentest letos, stejně jako v roce 2009, do testu zařadila 14 kočárků. Výsledek testu se od předešlého příliš nelišil. Uspěly jen 4 kočárky, Britax GO získal hodnocení dobře, Knorr-Baby Voletto Sport, ABC-Design Turbo 6S a Hauk Malibu XL All in One byly ohodnoceny jako uspokojivé. Ze zbývajících 10 kočárků dosáhlo 8 hodnocení dostatečné a 2 byly označeny jako závadné.

 
Dětský nábytek - veletržní inspirace
Výrobky
Pondělí, 15. září 2014

Veletrh výrobků pro děti v Kolíně nad Rýnem je tím pravým místem, kde můžete nalezt inspiraci. Týká se to i dětského nábytku. Z velkého množství různých značek jsme pro Vás vybrali několik pro inspiraci.

 
Test autosedaček 2014 kategorie 0+
Výrobky
Neděle, 15. červen 2014

Podívejme se teď detailnění na výsledky v této kategorii. Nové poznatky v oblasti ergonomie a lékařství spolu s postupnou implementací některých zásad normy I-size, vytvářeji v této velmi konkurenční kategorii silný inovační tlak. Tlak o to větší, že rozhodnutí o autosedačce dnes dělají rodiče v kontextu celkového řešení přepravy a mobility nejen dítěte, ale i celé rodiny. Z testu jsme vybrali dva měřené parametry, tj. zatížení při čelním a bočním nárazu, polde jejichž průměru jsme výsledky uspořádali. Ostatní parametry nejsou v testu měřené, ale jsou spíše hodnocením, které by si rodiče měli udělat sami, podle svého životního stylu, při výběru autosedačky.

 
Podrobné výsledky testu autosedaček 2014
Výrobky
Pondělí, 9. červen 2014

Již pravidelný evropský test dětských autosedaček byl koncem května publikován několika automotokluby a spotřebitelskými organizacemi mnoha evropských zemí. Z velkého počtu testovaných sedaček si jednotlivá média vybírají co vlastně zveřejní a omezena prostorem redukují publikované výsledky na pro ně přijatelný počet. Naši výhodou je dostatek prostoru a tak pro vás připravíme poněkud úplnější přehled.

 
Trip - sportovní kočárek do 25 kg !
Výrobky
Úterý, 13. květen 2014

Hledáte lehké golfové hole, které hodně uvezou?  Které jsou lehké a skladné? Které s velkými koly projedou téměř všude? Které jsou tak elegantní, že si je vybrala značka Fendi jako základ pro vlastní limitovanou edici vyrobenou ve spolupráci s Inglesinou? Vyzkoušejte tip na léto - Trip od Inglesiny!

 
Novinky na For Babies 2013 zaujaly.
Ohlasy zákazníků
Neděle, 13. říjen 2013

altDěkujeme za návštěvu naši expozice na veletrhu For Babies v Praze. Jsme rádi, že vás zaujaly novinky v kolekcích našich dodavatelů. Podívejme se společně na vaše nejčastější dotazy.

 
Cestujeme s dítětem letadlem.
Návody a rady
Pátek, 30. srpen 2013

altChcete cestovat s vašim miminkem nebo batolatem letadlem? Pak nešetřete na bezpečí a pohodlí vašeho pokladu. Na co byste měli při plánování cesty myslet? Co je potřeba zvážit? Co je bezpečné a co ne? Pak jste na správném místě. V našem článku najdete odpovědi na svoje otázky vycházející z odpovědí leteckých společností a ze zjištění německého zkušebního ústavu TÜV Rheinland.

 
Nočník nebo sedátko na toaletu?
Návody a rady
Pondělí, 14. leden 2013

Nočník nebo sedátko?Zatím co nad potřebou nočníčku se téměř nikdo nezamýšlí, někteří rodiče se sami sebe ptají, zda budou vůbec potřebovat zmenšovací či tréningové sedátko na toaletu. Pokusíme se tento problém rozebrat z více hledisek a odpovědět si tak na otázku danou v titulku tohoto článku.

 
Velký test autosedaček pro nejmenší
Ohlasy zákazníků
Středa, 24. říjen 2012

Renomovaný britský baby časopis uveřejnil ve svém 10. čísle velký test autosedaček pro nejmenší. Tři rodiče vyzkoušeli celkem 6 autosedaček nejzámějších značek jako jsou Maxi Cosi, Britax, Recaro, Besafe, Mothercare a Kiddy. Výsledky testu příliš nepřekvapily, rodiče za nejlepší zvolili Maxi Cosi, avšak dobře si také vedla Kiddy Nest, která získala ocenění pro svoji kvalitu a zajimavou cenu. Přestože se nejedná o test s barierovými zkouškami a analýzami materiálů, ale "jen o test rodičů", mohou se získané zkušenosti z použití autosedaček v běžném provozu hodit i vám.

 
Luxusní kočárek Inglesina Magnum na chromovaném podvozku.
Výrobky
Úterý, 23. říjen 2012

Ačkoliv bývá kočárek Inglesina Magnum často vnímán jako držák do terénu, který projede vždy a všude, bez ohledu na déšť, terén a nebo sníh, v kombinaci s chromovaným podvozkem a velkými nafukovacími koly dostává nový rozměr. Snad je to ten lesk chromu podtrhující nadčasovou eleganci a rozjasňující jeho ladné tvary, snad je to ta rukojet v kůži, tak příjemná na dotek. Ale na výstavě For Babies kolem něho bylo stále plno. Někteří tatinci jen hlesli, volant v kůži. Jen škoda, že jsme jej tam měli jen v elegantní modré.

 

 
Mother and Baby doporučuje autosedačky Kiddy
Výrobky
Pondělí, 15. říjen 2012

Proslulý britský baby magazín doporučuje svým čtenářkám autosedačku Kiddy. Na dotaz jedné čtenářky:" Potřebuji nahradit přenašečku svého syna. Je nějaká sedačka, kterou byste mi mohli doporučit?

Odpovídá Mother and Baby: Nový Phoenixfix Pro je skvělá koupě. Je vhodná od jednoho do čtyř roků,

 
Jaká je nová kolekce Inglesina 2013?
Výrobky
Úterý, 9. říjen 2012

Jednim slovem: fantastická, dvěma slovy: moderní i tradiční.

Jistě ode mne, dlouhodobého dovozce Inglesiny, se takové hodnocení předpokládá.  Ale je tady to ale. Tato kolekce je jiná. Tato kolekce je moderní i tradiční současně. Ukazuje, že moderní vzhled může být také elegantní. Ale dost řečí, pojďme se společně podívat, co Inglesina pro nás na příští rok připravila.

 
Co v D-testu nebylo
Výrobky
Středa, 6. červen 2012

Výsledky aktuálního eurotestu dětských autosedaček publikované v časopise pro spotřebitele D-test 6/2012 vyvolaly na internetu bouřlivou diskuzi týkající se výsledku Kiddy Guardianfix pro. Mnozí diskutující obtížně mohou pochopit, že značka vyhrávající tyto a mnohé další testy by mohla při jejich správném provedení tak špatně dopadnout. Mnozí majitelé jiných typů autosedaček Kiddy znejistěli, zda jsou jejich děti v těchto autosedačkách v bezpečí. Z celkem pochopitelných důvodů se článek v časopise D-test věnoval více nevyhovující autosedačce exotické konstrukce avšak domácí provedience a na vysvětlení testu Kiddy nezbylo místo.

 
Bambino Mio na obálce Prima Baby & Pregnancy
Výrobky
Pondělí, 26. březen 2012

Na obálce nejprodávanějšího britského časopisu pro maminky se objevily nové moderní bavlněné plenky anglické firmy Bambino Mio. Více informací o plenkách naleznete na českých webových stránkách zde.

 
Inglesina Fendi
Výrobky
Sobota, 11. únor 2012

Fendi a Inglesina se rozhodli spojit pro návrh a výrobu luxusní řady výrobků pro děti. Ta bude ovocem společného úsilí, kde nejslavnější římský módní dům vytvoří design a proslula vedoucí značka výrobků pro děti nabídne své již téměř padesátileté zkušenosti a nejmodernější technologie. Ačkoliv každá ze jmenovaných značek pracuje v jiné oblasti, spojuje je dohromady silná podnikatelská tradice a hluboké sdílení hodnot, jako je elegance, vysoká kvalita a inovace.

 
Nový moderní web Inglesiny
Výrobky
Neděle, 5. únor 2012

S radostní Vám představujeme nové oficiální webové stránky pro Českou (http://www.inglesina.cz) a Slovenskou republiku (http://www.kociky-inglesina.sk) a Maďarsko (http://www.inglesina-babakocsi.hu). Pracovali jsme na tom, abyste na nich vždy nalezli ty nejdůležitější informace přehledně a srozumitelně. Pokud si chcete prohlédnout nejnovější kolekce Inglesiny (kolekce 2012), není nic jednoduššího než právě na našem webu (starší kolekce jsme pro zajímavost zachovali a můžete si je prohlédnout také). Kromě toho na Vás čeká spousta pozoruhodných informací z historie značky a další zajímavosti.

Uvítáme všechny Vaše připomínky a nápady. Pište je na facebook nebo zde do komentářů. Děkujeme!

Vždy Vaše INGLESINA

 
Česká a Slovenská Inglesina na Facebooku
Ohlasy zákazníků
Neděle, 5. únor 2012

Pro všechny příznivce a všechny příznivkyně jedinečných italských kočárků Inglesina jsme na nejpopulárnější sociální síti Facebook zřídili stránku, na které se můžete dozvědět spoustu zákulisních informací, zhlédnout videa z focení kolekcí, zanechat nám a všem ostatním spokojeným zákazníkům vzkaz, který jistě stejně jako kočárky Inglesina: "vytvořen byl z lásky k nejmenším." Prohlížejte zde.

 
Eva Herzigová a Inglesina Vittoria
Výrobky
Pátek, 30. září 2011

I pro své druhé dítě si česká supermodelka Eva Herzigová vybrala kočárek Inglesina (o jejím předchozím výběru jsme psali dříve).

 
For Babies 2011
Výrobky
Čtvrtek, 29. září 2011

storiagSrdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na výstavě For Babies konané od 29.9. do 2.10.2011 v Praze Letňanech ve výstavním areálu PVA. Naleznete nás v hale 3 stánek B7. Představíme Vám kompletní kolekci kočárků a autosedaček Inglesina pro rok 2012 a populární designový nábytek Inglesina M-Home. Celá řada výrobků prošla inovacemi, které zvyšují jejich atraktivitu. Neváhejte a přijďte si vše osobně vyzkoušet a prohlédnout. A v případě zájmu za výhodnou cenu zakoupit. Těšíme se na Vaši návštěvu. Klikněte pro více informací o For Babies.

 
Nový test autosedaček 2011
Výrobky
Středa, 25. květen 2011

Kiddy vytváří nové měřítko v oblasti bezpečnosti děti při provozu ve vozidlech. Renomovaná nadace Stiftung Warentest, zabývající se testováním výrobků, doporučuje přizpůsobivou autosedačku Guardian Pro 2 (skupiny I, II, III)  pro děti do 9 do 36 kg. Tato sedačka zvítězila hodnocením 1,8 v nejdůležitější kategorii navazující na vajíčka prodávaná s kočárky. Skvělého výsledku 1,7 v tomto nejnovějším testu dosáhla také zcela nová autosedačka Cruiserfix Pro ( skupiny II, III ) určená pro děto od 15 ti do 36 kg a obsadila tak společně s Römer Kidfix Sict a Cybex Solution X2 první místo.

 
«ZačátekPředchozí123DalšíKonec»

Strana 1 z 3

Portál

Inzerce
Magazín
FAQ
Dotaz

Čerstvé inzeráty

Statistika

TOPlist

Uživatelé

Právě připojeni - hostů: 7